بیمارستان های خراسان جنوبی به حالت عادی باز می گرددبه گزارش سلام نو به نقل از فارس از بیریند، محمد موسوی میرزایی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بیریند صبح امروز در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گفت: г. کیانی رئیس منطقه است.

وی با بیان اینکه امروز جلسه ای در استان در رابطه با نشست معاون آموزشی و رئیس دانشگاه برگزار می شود که در آن راهکارها توافق و ارائه می شود، تصریح کرد: این جلسات هر ماه یا هر ماه برگزار می شود. دو ماه.

مدیر دانشگاه علوم پزشکی بیریند یادآور شد: امروز مهمان ما سایر دانشگاه های خراسان بزرگ هستند.

موسوی میرزایی با بیان اینکه با توجه به مراقبت های بهداشتی، واکسیناسیون و با توجه به دستورات مدیریتی وضعیت عروق کرونر نسبتا آرام است، ادامه داد: بیمارستان ها به حالت عادی برگشته و خدمات خود را به صورت عادی ارائه می کنیم.

وی با بیان اینکه با توجه به عادی شدن وضعیت ویروس کرونا، شهدای مدافع سلامت پایبند سلامت انسان هستند، افزود: دو همکار ما از مدافعان سلامت استان هستند.

مدیر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه با توجه به این اتفاقات، دانشگاه های علوم پزشکی به روال عادی خود بازگشته اند و از عید خدمات رسانی می کنیم، افزود: فعالیت در سایر دانشگاه ها عادی شده است.

موسوی میرزایی با بیان اینکه رسالت دانشگاه تربیت دانشجو است، گفت: هدف تربیت فردی دانشجو و انسان برتر از نظر رفتاری و اخلاقی است.

وی با بیان اینکه در این راستا فعالیت های آموزشی دانش آموزان به طور عادی پیش می رود، تصریح کرد: مشکلات زیادی وجود دارد و نباید از مشکلات خاص مادی و انسانی غافل شد.

بیشتر بخوانید  یادداشت خنده‌دار سارق پررو برای صاحب‌خانه ای که چیزی برای دزدیدن در منزل نداشت! / عکس -

مدیر دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه در حوزه مشکلات انسانی با کمبود نیروی متخصص مواجه هستیم، یادآور شد: تلاش می کنیم عملکرد خود را به بهترین سطحی که در شأن مردم است برسانیم.

موسوی میرزایی خاطرنشان کرد: ما به سمت اخلاق می رویم و آنچه می توانیم و می توانیم بیشتر انجام دهیم تا مدیون مردم و شهدا نباشیم.

دیدگاهتان را بنویسید