به نظر شما کدام یک احمق تر هست ؟اگر گزینه A را انتخاب کردید

شما فردی هستید که انرژی زیادی دارد. شما خیلی صادقانه رفتار مي كنيد و احساسات واقعی خود را پنهان نمی كنيد . دوستان شما را به خاطر صداقت و آرامش تان دوست دارند . علاوه بر این، بسیاری از آنها به خوبی از شما ياد مي كنند. آن ها براي مشاوره از شما استفاده ميكنند ، زیرا می دانند که شما دروغ نمی گویید.

اگر گزینه B را انتخاب کردید

شما رئالیست هستید هر تصمیم شما با دقت گرفته می شود و وزن می شود، زیرا شما به ندرت از انتخاب خود پشیمان می شوید(همه جوانب را مي سنجيد و تصميم ميگيريد). در مورد محیط اطراف شما باید متوجه شده باشید که افراد نزدیک به شما بسیار راحت هستند. آنها به راحتی و زود مسائل را با شما در ميان مي گذارند و می دانند که شما فردی كمك كننده هستيد .

اگر گزینه C را انتخاب کردید

شما فردی هستید که به راحتی می تواند رهبر شود. شما یک شخصیت نسبتا پایدار دارید، به طوری که هر ایده ای که در تلاش برای انجام آن هستید مي توانيد با رهبري ديگران و وهدايت آنها براي كمك به شما ، آن را انجام دهيد .

اگر گزینه D را انتخاب کردید

شما یک نابغه پنهانی هستید! شما همیشه و در همه چیز برای کمال تلاش می کنید و اغلب به آن دست می یابید. شما با این میل نادر برای کمک به مردم متمایز هستید و از کمک های سریع و بی نظیر سپاسگزاریم. علاوه بر این، مردم با شما راحت هستند و شما قادر به متقاعد کردن ديگران و قابل اطمینان هستید.

بیشتر بخوانید  (ویدئو) اختلافات در تلویزیون بر سر طرح حفاظت از فضای مجازی

اولین نفری باشید که نظر ارسال می کنید


دیدگاهتان را بنویسید