بهرام رادان کاندیدای جذاب ترین فرد در سال 2022 است


بهرام رادان از سوی مجله اینترنتی تی سی کندلر به عنوان یکی از جذاب ترین کاندیداهای مرد سال 2022 انتخاب و معرفی شد. تاکنون چندین شخصیت ایرانی دیگر برای نامزدهای زیباترین زن و جذاب ترین مرد در سال 2022 توسط این مجله معرفی شده اند که اسامی آنها را در چندین نشریه قبلی می خوانید.لیست 100 نفره و رتبه بندی نهایی این مجله اواخر امسال منتشر خواهد شد.


جذاب ترین چهره سال / بهرام رادان

بهرام رادان (زاده ۸ اردیبهشت ۱۳۵۸ در تهران) بازیگر، خواننده و تهیه کننده ایرانی است. او در فیلم‌های سینماگران مشهوری چون داریوش مهرجویی و مسعود کیمیایی و واروج کریم، مسیحی، پوران درخشنده و رخشان بنی اعتماد به ایفای نقش پرداخته است.


جذاب ترین چهره سال / بهرام رادان

او دوران بازیگری خود را در سال ۱۳۷۸ در آموزشگاه فیلم هیوا گذراند و در همان سال برای بازی در فیلم «شور عشق» ساخته نادر مقدّس انتخاب شد.

رادان با اولین حضورش در فیلم شور عشق به شهرت رسید. اما فیلم به فیلم بر دانش سینمایی او افزوده شد و توانست هنر بازیگری را بیاموزد تا اینکه برای نقش چهارم در فیلم آواز قو نامزد تندیس بهترین بازیگر نقش اول مرد از پنجمین جشنواره سینما شد. رادان سپس دو سیمرغ بلورین را برای بازی در فیلم‌های شمع در باد و سنتوری دریافت کرد.

رادان همچنین یک آلبوم موسیقی به نام چهره دیگر خواند.


جذاب ترین چهره سال / بهرام رادان

رویداد ورزشی
او در سال 2017 مشعل بازی های المپیک زمستانی 2018 سئول را حمل کرد. وی با بیان اینکه او از حمل مشعل المپیک خوشحال است، گفت: این حس بسیار خوب و عجیبی بود که موفق به حمل مشعل شدم و لحظه ای تاریخی برای من بود. وی برای ورزشکاران ایرانی آرزوی موفقیت کرد.

بیشتر بخوانید  تصادف یک خوردو با تریلی در بندرعباس ۴ کشته و ۲ زخمی برجای گذاشت

سفیر برنامه جهانی غذا
در سال 2010، بهرام رادان به عنوان اولین سفیر ایران در برنامه جهانی غذا در مبارزه با گرسنگی منصوب شد.


جذاب ترین چهره سال / بهرام رادان


ایرانی وب

3 دیدگاه دربارهٔ «بهرام رادان کاندیدای جذاب ترین فرد در سال 2022 است;

    • چرا بهرام رادان عزیز؟!

      پاسخ
  1. بهرام رادان عالیه

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید