بهترین روش های ابروهای پرپشتبه گزارش سلام نو به نقل از رکنا، دیگر ندارند ابروهای پرپشت مانند بسیاری از ستاره های سینما و موسیقی، کارا دلوین و لیلی کالینز یک افسانه نیستند و به لطف تکنیک های مدرن، حتی نازک ترین ابروها را می توان به پرپشت ترین ابروها تبدیل کرد.

اما مشکل اینجاست که هر ابرویی به صورت ما نمی آید و هر روشی نمی تواند مناسب باشد. در مقاله ای که آماده کرده ایم به معرفی تکنیک های پرکردن نیز می پردازیم ابرو و همچنین توصیه هایی برای کمک به شما در انتخاب بهترین روش می دهد.

معرفی چند روش برای پرکردن ابرو:

میکروبلیدینگ: تاتو مدرن

میکروبلیدینگ یک شکل نیمه دائمی خالکوبی است. اما برخلاف خالکوبی‌های سنتی که از تفنگ تاتو استفاده می‌کنند، میکروبلیدینگ از ابزاری شبیه تیغه با ردیف‌هایی از سوزن‌های ریز استفاده می‌کند که به سختی قابل مشاهده هستند. این سوزن ها در امتداد استخوان ابرو وارد می شوند و رنگدانه را به پوست تزریق می کنند.

ماندگاری: 18 تا 30 ماه

روتوش: باید یک یا دو بار در سال روتوش کرد زیرا رنگدانه ها شروع به محو شدن می کنند.

کاشت ابرو: خواهر کاشت مژه

به زبان ساده، اکستنشن ابرو مانند اکستنشن مژه یا مو است. آنها ظاهری فوق العاده طبیعی و عالی ایجاد می کنند. فردی که می خواهد این کار را برای شما انجام دهد باید ابتدا مدل مورد نظر را با دقت به ابروهای شما بمالد. سپس از چسب جراحی برای چسباندن اکستنشن ها به موهای طبیعی ابرو (یا مستقیماً به پوست) استفاده می کند.

مدت زمان: یک ساعت

بیشتر بخوانید  مدیرکل جدید پزشکی قانونی استان البرز معرفی شد - اخبار البرز - اخبار استانهای تسنیم

تعمیر: هر دو تا چهار هفته یکبار

ماندگاری: 5 تا 14 روز بسته به نحوه چسباندن ابروها. اگر روی پوست باشند، دقیقاً همان تعداد روزهایی که گفتیم، اما اگر به موهای طبیعی ابروهای شما بچسبند، چند هفته دوام خواهند داشت.

لمینت ابرو: آب و تمیز

لمینت ابرو اساساً درمانی است که موهای ابرو را شل و صاف می کند و ابروها را صاف، قوس دار یا کرکی می کند. این روش یک فرآیند سه مرحله ای است که شامل استفاده از محلول پرکننده برای شکستن پیوندهای درون ابروها و جدا کردن آنها می شود. مرحله دوم استفاده از محلول ثابت کننده برای تنظیم و فرم دادن به ابروها به شکل جدید و در نهایت استفاده از سرم ابرو برای مرطوب کردن ابروها است.

لمینت می تواند برای همه مدل های ابرو مفید باشد و آنهایی که ابروهای نازک دارند با این روش می توانند به سرعت جزو آنهایی شوند که خط ابروی ضخیم دارند.

لمینت ابرو روشی غیرتهاجمی برای پرکردن ابرو است که حاوی مواد شیمیایی یا رنگ هایی نیست که به پوست آسیب می رساند. تزریق و می توانید بدون ترس از آنها عکس بگیرید.

ماندگاری: 8 هفته

تعمیر: هر 6 هفته

حنا برای ابرو: بازگشت به دوران مادربزرگ

این روش شبیه رنگ کردن ابرو است. اصل بز آنها در زیر موهای ابرو رنگ می شوند تا ظاهری کامل ایجاد کنند. کاری که قبلا با مداد و پودر انجام می‌دادیم، اما این دو روش در نهایت ابروهای ما را خشک و شکننده می‌کرد و دردسرهای بیشتری را به دنبال داشت.

این روش خیلی ساده است، ابتدا موهای زائد را می گیرند و ابروها را به همان شکل کلاسیک مرتب می کنند، سپس رنگ زردی که انتخاب کرده اید را با آب مخلوط می کنند تا خمیری شود. سپس محلول با شدت بیشتری اعمال می شود و در قسمت بیرونی ابرو روی قسمت های انتخاب شده متمرکز می شود.

بیشتر بخوانید  برنامه تشییع و خاکسپاری شهید زرگامپارست اعلام شد

حنا برای ابرو توسط پزشکان مو و مو توصیه می شود زیرا بر خلاف رنگ های شیمیایی ابرو از مواد گیاهی که برای پوست مضر نیستند تهیه می شود. ساخته شدند.

ایرانی وب

دیدگاهتان را بنویسید