ببینید | خودنمایی تتلو با ماشین پورشه مقابل سفارت ایرانآنچه دیگران می خوانند:

بر اساس گزارش ها شمانیوز: لحظه ورود امیر تتلو با خودروی پورشه خود به کنسولگری ایران در ترکیه را تماشا کنید تا پاسپورت خود را تحویل بگیرد و جلوی درب کنسول منتظر استقبال هواداران با او باشد.

امیر تتلو خواننده زیرزمینی مقیم ترکیه که شب گذشته به هوادارانش اعلام کرد به سفارت ایران در استانبول می رود، گفت. او گفت که به پاسپورت نیاز دارد و برای گرفتن مدارک شخصی خود به سفارت ایران در ترکیه می رود.

ویدئوهایی که اخیرا در شبکه های اجتماعی منتشر شده، امیر تتلو را نشان می دهد که مقابل سفارت ایران در استانبول در میان جمعی از هوادارانش ایستاده است. چند نفر با لباس مشکی به دنبال او در داخل ساختمان سفارت می آیند.

بررسی فیلم دوم نشان می دهد که این افراد محافظان او هستند و پس از ورود امیر تتلو به سفارت پشت در منتظر هستند. در همان زمان هواداران نام تاتالو را صدا می زنند و از او می خواهند با او صحبت کنند و عکس بگیرند.

سفر امیر تتلو به سفارت ایران در ترکیه در شرایطی است که محمد امین تقویان، بازپرس دادسرای امور جنایی تهران روز گذشته از احضار وی به دلیل شکایت دنیا جهانبختا از سوی برخی از سرمایه گذاران امیر تتلو به دادگاه احضار شد. و ساشا سبحانی. اما بعید است که سفارت قبل از صدور حکم قضایی علیه امیر تتلو اقدامی انجام دهد.


بیشتر بخوانید  تیم جواد نکونام بدون تیم ملی شکست خورد؟ خبرگزاری مهر اخبار ایران و جهان

دیدگاهتان را بنویسید