با گران فروشی و احتکار به شدت برخورد می شودآنچه دیگران می خوانند:

به گزارش خبرنگار شمانیوز از شیراز، محسن ربانی زاده در جلسه ستاد یارانه تملک استان فارس با بیان اینکه بدترین انباشت انباشت داخلی است، افزود: منابع به خوبی مدیریت می شود و به مردم قول می دهیم پس از اجرای طرح یارانه ها و عادلانه شدن آن را رواج دهند. توزیع.” ، کمبود No در بازار وجود خواهد داشت.

سخنگوی ستاد یارانه های مردمی گفت: بهترین نظارت، نظارت مردمی است و نباید اجازه داد سودجویان از فرصت ها سوء استفاده کنند چرا که این افراد دشمن اقتصاد و دشمن مردم هستند.

ربانی زاده به تصمیم جدید دولت برای پرداخت یارانه پرداخت و گفت: این اقدام تحولی اساسی در اقتصاد ایجاد می کند و اجرای آن اخیرا با دستور رئیس جمهور، یارانه عادلانه و مدیریت کلی اقتصادی در فاز تولید و توزیع است.

وی ادامه داد: با تصمیم به اینکه یارانه ها به جای اینکه با واسطه به مردم داده شود مستقیماً به مردم پرداخت شود، رانت و فساد از بین می رود و به این ترتیب کسانی که دنبال کار بودند خاموش می شوند و به تولیدکنندگان واقعی یارانه تعلق می گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس ادامه داد: از دهک اول تا سوم 400 هزار تومان و دهک سوم تا هشتم 300 هزار تومان پرداخت می شود.

ربانی زاده خاطرنشان کرد: ستاد تنظیم بازار استان در هفته گذشته تشکیل شد و تمهیدات لازم و حمایت های مختلف از تولیدکنندگان متناسب با اجرای طرح های جدید اقتصادی کشور در نظر گرفته شد که با مشکل نقدینگی مواجه نیستند و می توانند تامین، تامین و زنجیره تامین باشند. .

بیشتر بخوانید  پاسخ روسیه به گمانه زنی ها درباره برخی بندهای برجام

این مسئول با بیان اینکه چنین طرح بزرگی می تواند مشکلاتی را به همراه داشته باشد گفت: با صبر مردم و همراهی آنها با نظارت مسئولان این مشکلات برطرف می شود و استان ها در توزیع عادلانه مشکلات احتمالی را رصد می کنند. یارانه. ” یا در اعتراض به یارانه می توانند با سامانه hemaiat.mcls.gov.ir تماس گرفته و اعتراض خود را گزارش دهند.

سخنگوی ستاد یارانه های مردمی استان فارس با اشاره به اینکه خروجی این طرح مثبت است و از منظر اقتصاددانان این تحول اقتصادی ارزش تغییر را دارد، گفت:

وی همچنین به موضوع نظارت و تشدید آن اشاره کرد و گفت: بر اساس ساختار و نظام نظارتی دولت، دستگاه های ذی صلاح مانند سازمان صمت و جهاد کشاورزی وظایف نظارتی دارند و از روز گذشته قیمت تخلفات 25 برابر شده است. .


دیدگاهتان را بنویسید