مجله گردشگری

راهنمای سفر به جای جای ایران
کیش
مشهد
بندر عباس
تبریز
قشم
ارومیه
اصفهان
بوشهر
هرمز
خدمات علی بابا

با وعده سود میلیاردی از 17 نفر کلاهبرداری کرد!

به قلمF6t6VXGPck
به قلمF6t6VXGPck

سرفصل‌های مقالهبه گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، رئیس پلیس فتح تهران بزرگ از دستگیری فردی که با شگرد خرید و فروش ارز دیجیتال اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کرد، خبر داد.

سرهنگ داود معظمی گودرزی در این باره گفت: چندی پیش یکی از شهروندان با مراجعه به پلیس فتا اعلام کرد که تحت عنوان خرید و فروش ارز دیجیتال مورد کلاهبرداری قرار گرفته است.

وی با اشاره به تماس دادستان و انجام تحقیقات مقدماتی گفت: دادستان در اظهارات خود به مأموران اعلام کرد که مدتی قبل در شبکه اجتماعی تلگرام با فردی که مدعی فعالیت در زمینه خرید بوده، ملاقات کرده است. و فروش ارزهای دیجیتال و برای مدت کوتاهی با On در تماس بود. این فرد در این مدت کوتاه اقدام به جلب اعتماد این فرد کرده و به این ترتیب یک میلیارد ریال ارز دیجیتال شاکی را با قیمتی بالاتر از وی برای فروش دریافت کرده و به کیف پول خود منتقل کرده است. اما پس از انتقال به تماس های از دست رفته پاسخ نداد.

دستگیری کلاهبرداران در یکی از محله های غربی تهران

گودرزی ادامه داد: با انجام تحقیقات پلیسی، سرانجام کارشناسان پلیس فتای تهران بزرگ این فرد را شناسایی و پس از کسب مجوز قضایی، وی را در یکی از مناطق غرب تهران دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند. این فرد در مقر پلیس تحت بازجویی قرار گرفت و اگرچه ابتدا سعی داشت خود را بی گناه معرفی کند اما پس از مشکوک شدن و مشاهده مدارک دیجیتالی به جرم خود اعتراف کرد.

بیشتر بخوانید  مجموع واکسن های تزریق شده کرونا در ایران تا ۲۱ مهر ۱۴۰۰ -

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ بابیان اینکه در رسیدگی به پرونده کلاهبرداری از آنها بیش از 17 نفر به عنوان مظنون اضافه شدند.

وی با اشاره به تشکیل کیفرخواست برای متهمان دستگیر شده گفت: این فرد پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی بیشتر به جرم کیفری به دادسرا معرفی شد. البته تحقیقات پلیس برای مشخص شدن سایر جرایم احتمالی و اموال گمشده وی همچنان ادامه دارد.

اشتراک گذاری
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *