باشگاه پورتو طارمی را سورپرایز کرد

به گزارش سلام نو به نقل از خبرآنلاین، بامداد امروز در چارچوب هفته سوم لیگ پرتغال، پورتو به مصاف اسپورتینگ رفت و به برتری ۳ بر صفر رسید.

در این مسابقه، مهدی طارمی در ترکیب اصلی حضور داشت و در نیمه اول نیز نمایشی عالی از خود نشان داد. ستاره کشورمان روی گل نیز اثرگذار بود و باعث شد تا توپ به اوانیلسون برسد و گل اول به ثمر برسد.

روی صحنه گل، طارمی با دروازه‌بان حریف برخورد کرد و شدیدا مصدوم شد. او در دقیقه ۷۲ این مسابقه نتوانست بازی را ادامه دهد و از بازی بیرون رفت.

خلاقیت باشگاه پورتو برای رکورد طارمی به زبان فارسی/عکس

ستاره تیم ملی کشورمان صدمین بازی اش را با پیراهن پورتو انجام داد و باشگاه بزرگ پرتغالی در اقدامی خلاقانه به مناسب این رکورد ستاره ایرانی اش در توئیتر به زبان فارسی، نوشت: داستانی که پر از گل و باشگاه پورتو نوشته شد، مهدی طارمی – پسر خلیج فارس – ۱۰۰ بازی با پیراهن تیم ما، اینجا برای مهدی یک پیام تبریک بنویسید.

باشگاه پورتو با این خلاقیت به زبان فارسی کاربران فارسی زبان را تشویق کرد تا برای ستاره ایرانیشان پیامی به مناسبت ۱۰۰ بازی با پیراهن پورتو بنویسند.

بیشتر بخوانید  دیدار نوروزی دکتر قالیباف با مدیر عامل بانک ملی و رئیس شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و مدیران عامل بانک های دولتی

دیدگاهتان را بنویسید