بازیگران و خوانندگان معروف دوست صمیمی + نام و عکس


به گزارش سلام نوا به نقل از راکن، در ادمه شاهد دوستی های صمیمانه و صمیمانه بین افراد بسیار مشهور هستیم.

ادل و نیکول ریچی

خواننده در سال 2016، انگلیسی پر سر و صدا و البته بسیار محبوب، در مورد مسائل زندگی شخصی، زندگی خود را در بریتانیای کبیر رها کرد و به آمریکا رفت. ادل که از قضا شهر معروف لس آنجلس را برای زندگی در آمریکا انتخاب کرده بود در طول سالیان متمادی زندگی خود در لس آنجلس دوستان و رفقای مشهوری پیدا کرد.

این افراد مشهور برای یکدیگر می میرند

یکی از سلبریتی هایی که ظاهرا این سال ها رابطه بسیار نزدیکی با ادل دارد، نیکول ریچی است. نیکول ریچی بیشتر به عنوان یک شخصیت تلویزیونی شناخته می شود، اگرچه او در زمینه بازیگری، طراحی مد و حتی موسیقی نیز تجربه دارد. اگر بخواهیم از روی عکس های مشترک و موارد متعددی که ادل و ریچی در کنار هم دیده شدند قضاوت کنیم، باید بگوییم که این دو سلبریتی اکنون دوستان بسیار صمیمی به حساب می آیند.

دایان کیتون و جاستین بیبر

اگر اخبار افراد مشهور را دنبال نمی کنید، احتمالاً هیچ دوستی برای شما غریبه تر از دوستی بین دایان کیتون و جاستین بیبر نیست. باید بدانید که دایان و بیبر به غیر از ملاقات با الن، سابقه همکاری در طول فیلمبرداری یک موزیک ویدیو را نیز دارند و بیش از 5 سال است که با هم دوست هستند.

این افراد مشهور برای یکدیگر می میرند

صحبت از بیبر و تجربه همکاری با او دایان کیتون 76 ساله است که سابقه درخشش در برخی از بهترین فیلم های تاریخ سینما مانند آنی هال وودی آلن و البته پدرخوانده را دارد. . : “به نظر من جاستین بیبر مردی فوق العاده، خوش تیپ و البته بسیار بخشنده است.

ناتالی پورتمن و لیلی رز دپ

البته نمی توان از دوستی ناتالی پورتمن و دختر جانی دپ صحبت کرد و به اختلاف سنی آنها اشاره نکرد، هرچند ظاهرا این اختلاف سنی 18 ساله خللی در صمیمیت و صمیمیت این دوستی ایجاد نکرده است.

بیشتر بخوانید  کشف یک فرورفتگی عجیب و غول پیکر با درختان 40 متری / عکس

این افراد مشهور برای یکدیگر می میرند

در سال 2016، ناتالی پورتمن و لیل رز دپ با هم در فیلم Planetarium بازی کردند و از قضا نقش دو خواهر را بازی کردند. دوستی ناتالی و لیلا از همان زمان شروع شد و تا امروز ادامه دارد. جالب است که لیلی در آن زمان فقط 17 سال داشت.

آنیا تیلور جوی و کارا دلوین

بعید است که از طرفداران فیلم و سریال باشید و چیزی در مورد سریال The Queen’s Gambit و البته درخشش بازیگر اصلی این سریال یعنی Anya Taylor Joy نشنیده باشید. کارا دلوین احتمالاً نیازی به معرفی در دنیایی که ما در آن زندگی می کنیم ندارد. این مدل ۲۹ ساله انگلیسی که حداقل دو بار عنوان مدل برتر سال را از آن خود کرد و در کنار مد در عرصه بازیگری و موسیقی نیز فعال است، از تعلیق ویکتوریا سیکرت تا جدایی امبر هرد و جانی دپ. ، نام او همیشه شنیده می شود.

این افراد مشهور برای یکدیگر می میرند

طبق مصاحبه های این دو سلبریتی و البته شهادت پاپاراتزی ها، کارا دلوین و آنیا تیلور جوی از اولین باری که در سال 2020 با هم آشنا شدند با هم دوست صمیمی شده اند و در این مدت کوتاه بسیار صمیمی شده اند.

مریل استریپ و فیفتی سنت

اگر دوستی بین عروس پدرخوانده و جاستین بیبر برای شما عجیب نیست، دوستی یکی از معتبرترین بازیگران زن فیلم و پنجاه سنت خواهد بود.

این افراد مشهور برای یکدیگر می میرند

این اسطوره هالیوود و این رپر معروف ظاهراً برای اولین بار در حین تماشای یک بازی بسکتبال با هم آشنا شدند و پس از یک گفتگوی کوچک به این نتیجه رسیدند که جدا از سن، جنسیت، نژاد و موقعیت اجتماعی، می توانند دوستان بسیار خوبی هم باشند. دوستی فیفتی سنت و مریل استریپ در سال 2014 زمانی که آنها در یک مسابقه ورزشی با هم آشنا شدند آغاز شد و تا به امروز ادامه دارد.

بیشتر بخوانید  کاراته، آخرین امید در آخرین روز المپیک برای ایران

کیانو ریوز و وینونا رایدر

درست است که بسیاری از دوستی های این مقاله حتی به 10 سال هم نمی رسد، اما رفاقت و صمیمیت این دو بازیگر سرشناس وارد دهه چهارم می شود و زمان حداقل در این مورد تاثیری بر این دوستی نداشته است.

این افراد مشهور برای یکدیگر می میرند

در سال 1992 کیانو و وینونا با هم جلوی دوربین افسانه فیلم فرانسیس فورد کاپولا به فیلم دراکولا رفتند و طبق مصاحبه‌هایی که وینونا ریدر بعداً انجام داد، ظاهراً در یکی از سکانس‌های این فیلم در واقع آنها بودند. و رسما توسط یک کشیش یونانی ازدواج کرد.

این دو بازیگر محبوب بعدها در فیلم های دیگری از جمله عروسی مقصد با هم همکاری کردند و در تمام این 30 سال دوستان صمیمی بودند.

برد پیت و بردلی کوپر

شاید اگر در ذهن خود جستجو کنید، تصویر دیگری در کنار هم از این دو بازیگر خوش تیپ هالیوود به ذهنتان خطور نکند، اما جالب است بدانید که برد پیت و بردلی کوپر در زندگی خصوصی خود دوستان بسیار صمیمی هستند.

این افراد مشهور برای یکدیگر می میرند

این دو بازیگر مشهور هالیوود اگرچه در هیچ فیلمی (حداقل تا جایی که نویسنده این مقاله به یاد دارد) به عنوان بازیگر با هم همکاری نداشته اند، اما در زندگی خصوصی خود دوستان صمیمی هستند. برد پیت و بردلی کوپر سال‌ها سعی کردند که دوستی خود را از رسانه‌ها دور نگه دارند، اما در سال 2020، سخنرانی برد پیت در مراسم اهدای جوایز همه چیز را فاش کرد. ستاره Fight Club سپس به ویژه از دوست و همکار خود بردلی کوپر تشکر کرد و اعتراف کرد که بدون کمک او نمی‌توانست الکل را ترک کند.

بیشتر بخوانید  صفحه جستجوی شما یافت نشد.

جولیا رابرتز و جورج کلونی

این دوستی با توجه به اینکه جولیا رابرتز علاوه بر درخشش بازیگری، به عنوان فردی خودخواه در دنیای سینما نیز شناخته می شود، شاید عجیب به نظر برسد و بسیاری از همکاران سابق او در مصاحبه های مختلف از رفتار آزاردهنده او گلایه داشتند.

این افراد مشهور برای یکدیگر می میرند

با این حال، ظاهراً این دو بازیگر بسیار مشهور از سال 2001 که در پروژه موفق و پرمخاطب Ocean’s Eleven با یکدیگر همکاری کردند، با هم دوست شده اند. به گفته همکاران این دو بازیگر، هر دوی آنها هنگام ملاقات به وضوح روشن می شوند و خیلی زود مثل دو کودک شروع به شوخی و بازی می کنند.

گوئینت پالترو و رابرت داونی جونیور

البته دوستی و صمیمیت رابرت داونی جونیور و گوئینت پالترو جنبه های مختلفی دارد و شاید به همین دلیل است که سال های سپری شده آسیبی به او وارد نکرده است. این دو بازیگر مشهور که اخیراً در مجموعه فیلم‌های مرد آهنی و انتقام‌جویان با هم همکاری داشته‌اند، علاوه بر رابطه عاشقانه شخصیت‌های روی پرده خود در دنیای واقعی، منبع الهام بی‌پایانی برای یکدیگر هستند.

هنگامی که از پالترو در مورد رابطه نزدیک و دوستی او با رابرت داونی جونیور سوال شد، او پاسخ داد: “در حین کار با رابرت در این فیلم ها، من این فرصت را داشتم که یک دوست فوق العاده، قابل اعتماد و البته یک همکار الهام بخش پیدا کنم. همیشه از این بابت خوشحال باشید.» آخرین جنبه دوستی این دو بازیگر به رابطه نزدیک پالترو و همسر رابرت داونی جونیور، سوزان مربوط می شود و احتمالاً این دوستی در سال های گذشته با همین صمیمیت ادامه خواهد داشت. آمدن.

دیدگاهتان را بنویسید