اینجوری از ابروهاتون مراقبت کنید


مراقبت از ابروها

مراقبت از ابروها

هميشه ابروها را به سوي بالا شانه کرده و مرتب کنيد تا به طورطبيعي به شکلي قوس دار در بيايند.

– مراقب شکل ابرو باشيد. ابروها بايد از بالاي مجراي اشکي شروع و در بالاترين نقطه پشت چشم تيز شده و در گوشه بيروني چشم پايان يابند. بسياري از خانم ها اشتباه کرده و مو هاي اين قسمت از ابروها را بر مي دارند ولي اين کار باعث مي شود که ابروها اريب شده و شما هميشه به نظر عصباني و اخمو بياييد.

– پوست خود را آماده نماييد. يک تکه پنبه را به تقويت کننده يا منقبض کننده پوست آغشته کرده و به روي ابروها بماليد.

مراقبت از ابروها
– يک مداد را روي خط خارجي ابرو نگه داشته و ببينيد در کجا نقطه اوج ابرو واقع مي شود . از نقطه کمان ابرو تا انتهاي آن ، ابروي شما بايد يا صاف و يا کمي قوس دار برداشته شود. البته اين قسمت بستگي به سليقه خود شما دارد.

– موچين را با زاويه ?? درجه نگه داشته و سپس موهاي زير خط ابروها را برداريد. ابروها را در جهت رشد موها بيرون بکشيد. سعي کنيد از فرم طبيعي ابروي خود تبعيت نماييد نه از تمايلات خود زيرا ابروهاي شما در فرم طبيعي زيباتر هستند.

مراقبت از ابروها
– نواحي کم پشت ابرو که خالي به نظر مي رسد را با يک مداد تيزشده ابرو پر کنيد. مداد را خيلي کم رنگ و سطحي بر روي ابرو بکشيد با حرکات سريع روي موهاي ابرو حرکت دهيد. پودر ابرو ظاهري طبيعي تر به ابروهاي شما مي دهد. با استفاده از برس ابرو پودرهاي روي ابرو را پاک کنيد. اگر در کار برداشتن ابرو بي تجربه هستيد از ژل هاي رنگي ابرو نيز مي توانيد استفاده کنيد. روي ابروها را با اين ژل با حرکات بالا و پايين بپوشانيد. ژلهاي اضافي را از روي ابرو پاک کنيد و به ابروها شکل دلخواه را بدهيد و بگذاريد تا خشک شوند.
– نکته
رنگ ابرو از رنگ مو دو درجه روشن تر است.

بیشتر بخوانید  مدل ها و رنگ های متنوع لباس بارداری مجلسی


دیدگاهتان را بنویسید