انتقام عجیب آرایشگر از مشتری بدهکارشبه گزارش سلام نو به نقل از همشهری، آرایشگر برای انتقام گرفتن از یکی از مشتریان بدهکارش نقشه عجیبی کشید و تصویر دزد خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

متهم با شکایت زن جوانی از فتوای پلیس شهرستان مرودشت در استان فارس تحت تعقیب پلیس آگاهی قرار گرفت. دادستان عنوان کرد که شخصی تصویر او را به عنوان دزد در چندین سایت منتشر کرده است که نه تنها به آبروی او، بلکه به آبروی خانواده اش نیز لطمه زده و آسیب روحی شدیدی به آنها وارد شده است. با این شکایت تیمی از ماموران پلیس فتا وارد عمل شدند و مشخص کردند که صفحاتی که عکس دادستان به عنوان سارق منتشر شده، مربوط به آرایشگاه های مرودشت و شیراز است. بدین ترتیب مدیران برخی از این سایت ها شناسایی و به کلانتری فراخوانده شدند و در بازجویی ها راز این پرونده فاش شد.

ماموران پلیس احضار شده گفتند که به درخواست آرایشگری که از طریق فضای مجازی با آنها در ارتباط است، عکس شاکی را منتشر کردند. آنها مدعی شدند که آرایشگر به آنها گفته است که فردی به آرایشگاه او دستبرد زده است و از آنها خواسته با انتشار عکس او در دستگیری او کمک کنند و به همین دلیل عکس شاکیه را منتشر کردند.

به گفته فرهام عسکری، جانشین فرمانده انتظامی شهرستان مرودست، وی پس از شناسایی متهم اصلی خود و در بازجویی اعتراف به دادستان موکلانش دستگیر شد اما به دلیل امتناع از پرداخت بدهی خود تصمیم به قصاص گرفت. . عسگری با تاکید بر اینکه متهم به مراجع قضایی معرفی شد، ادامه داد: انتشار هرگونه اطلاعات نادرست علیه دیگران که موجب لطمه زدن به حیثیت و آبروی آنان شود و همچنین انتشار اطلاعات خصوصی، تصاویر و فیلم های شخصی دیگران جرم است. ” بدون اطلاع رسانی در فضای مجازی.» و با عاملان وی برخورد قاطع و قانونی خواهد شد.

بیشتر بخوانید  امضای تفاهم‌نامه با وزارت راه و شهرسازی برای مسکن خبرنگاران -

دیدگاهتان را بنویسید