انتقاد مقام یمنی از دروغ‌پردازی برخی درباره جنگ با ایران در یمن

به گزارش مجله خبری نگار،محمد البخیتی، عضو شورای سیاسی جنبش انصارالله یمن در توئیتی نوشت: عرصه مشخص است، مزدوران یمنی در خط مقدم می‌جنگند و پشت سر آن‌ها مزدوران سودانی و پشت سر آن‌ها هم، سعودی‌ها و اماراتی‌ها. پشت آن‌ها نیز آمریکایی‌ها، انگلیسی‌ها و اسرائیلی‌ها در میادین نفت و گاز، جزایر و باب المندب حضور دارند. اما هنوز کسانی هستند که دروغ مبارزه با ایران و شیعیان (در یمن) را تکرار می‌کنند.

چندی پیش نیز «علی القحوم» عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله یمن اعلام کرد که نیرو‌های آمریکایی زیادی وارد منطقه سقطری شده‌اند.

با این وجود مهدی المشاط، رئیس شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد روز‌های آینده تحولات غافلگیرکننده‌ای در زمینه تلاش برای بازپس گیری بخش اشغال شده یمن روی خواهد داد.

او خطاب به امارت و عربستان اعلام کرد بازیچه‌ی آمریکا نشوند، زیرا آمریکا از طریق این رزمایش‌ها فقط می‌خواهد روحیه ضعیف این کشور‌ها را تقویت کند. تسلیحات دفاعی که آمریکا می‌گوید از آن‌ها در برابر حملات یگان موشکی و پهپادی یمن محافظت خواهد کرد، فایده‌ای برای این کشور‌ها نخواهد داشت و این حملات به گونه‌ای طراحی شده است که به اذن خداوند به امارات و عربستان برسد و مناطق موردنظر را هدف قرار دهد.

بیشتر بخوانید  48 سرویس تامین اجتماعی وجود ندارد / کاهش 70 میلیون توصیه به این سازمان

دیدگاهتان را بنویسید