الهام چرخنده تا کنون 3911 نفر را چادری کردهآنچه دیگران می خوانند:

الهام چرخان وی متولد 1357 است. الهام چرخان او با بازی در سریال آوای باران بسیار به شهرت رسید. الهام چرخان او از همسر اولش طلاق گرفته است. همسر سابق الهام چرخان فرشید نوابی.

الهام چرخان

دیروز تیتر بسیاری از رسانه های مختلف به قول الهام گرهنده بازیگر سینما و تلویزیون این بود: شاید همسرم را خریده اند.

فرشید نوابی همسر سابق الهام چارگنده در جلسه «کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی» به برخی از ادعاهای اخیر وی پاسخ داد و خاطرنشان کرد که تا به حال تمایلی به صحبت درباره همسر سابق خود و اینها ندارد. نکته ها. آنها «به منظور تنویر افکار عمومی و دفاع از حقوق تنها فرزند خود را برای خود ضروری می دانستند.

فرشید نوابی

فرشید نوابی در توضیحی که برای پارسینه ارسال کرد، نوشت: در خصوص عکس های منتشر شده وی و اتهامات رسانه های خارجی مبنی بر خرید برده، امیدوارم منظورشان همسر اولش بوده و اگر منظورش کنیز بوده، لطفا برایشان شفاف سازی کنید. توضیحات لازم را در اختیار مردم قرار دهد.شریف ایران. و البته حق پیگیری و شکایت را برای خود محفوظ می دانم.»

الهام چرخان

وی همچنین در خصوص درخواست چرخنده برای حضانت تنها پسرشان افزود: حضانت تنها پسرم «آریستو» بر اساس حکم قضایی و درخواست وی به من واگذار شد و هم اکنون پسرم با من زندگی می کند و هر از گاهی با پسرم ملاقات می کند. در 24 ساعت و تحت هیچ شرایطی، نه اکنون و نه هرگز، پسرم با آنها زندگی نکرده و هرگز با آنها زندگی نخواهد کرد.”

بیشتر بخوانید  شناسایی بیش از 600 کیلوگرم دارو در هرمزگان

او درباره این سخنان سرگیجه‌آور نیز گفت: «زمانی که به خارج از کشور سفر می‌کرد، برج میلاد وجود نداشت و هنگام بازگشت شاهد تبدیل شدن دختران و زنان به صورت عروسک بود، علاوه بر تغییرات جدید در شهر مانند ساخت برج میلاد.” از سازندگان برج میلاد به خاطر سرعت ساخت این پروژه عظیم که این برج بلند را در طول یک سال و نیمی که ما از سال 1988 تا 1991 در مالزی زندگی می کردیم، ساختند تشکر می کنم.

لازم به ذکر است که الهام چهاردانه در جلسه روز یکشنبه (31 دی تا 20 دی) در «کمیسیون فرهنگی» شورای اسلامی شهر با ادعای بی خانمان شدن 3911 نفر همسرش از وی تقدیر و تشکر خواهد کرد. اولی را متهم به انتشار عکس های شخصی خود کرد و خطاب به حضار گفت: در حال حاضر با دو پسرم زندگی می کنم و عکس های شخصی که در شبکه های اجتماعی و رسانه های خارجی منتشر می شود عکس های ازدواج من است. من ممکن است با خرید همسرم این عکس ها را گرفته باشم، بنابراین به حمایت شما نیاز دارم.”

همسر سوم الهام روهنده کیست؟

الهام چارگنده در شهریور ۱۳۹۵ از ازدواج سوم خود با روحانی به نام سید محمد درویشی خبر داد. از آن پس این هنرمند به دلیل کار همسرش در کربلای عراق زندگی می کند.

چخنده در این جمع گفت: فرماندار دزفول این فیلم را ساخت که حرکات نمایشی داشت و من از آنها خواستم پخش نشوند و نمی دانم چرا این کار را کردند.

الهام چرخان

وی افزود: اشک در چشمانم جاری شده و برای بچه های 4 ساله ای که در جایگاه بودند حرکاتی انجام می دادم و فرماندار فیلم را ضبط کرد و اینکه چرا فیلم را پخش کرد دلیلش را می گویم.

بیشتر بخوانید  سفر سرگرم کننده سه بازیکن تیم ملی به امارات

چرخنده ادامه داد: امپراتوری رسانه ای در اوایل اسلام به گونه ای عمل می کرد که ابن مولیم که حافظ قرآن بود امیرالمونین را کشت و پس از شهادت وی این امپراتوری رسانه ای به گونه ای عمل کرد که من توانستم. باور نکنید که حضرت علی که داماد پیامبر و همسر حضرت زهرا بود، نماز بخواند!

عروسی الهام روهنده با کشیش

الهام چارگنده در شهریور ۱۳۹۵ از ازدواج سوم خود با روحانی به نام سید محمد درویشی خبر داد. از آن پس این هنرمند به دلیل کار همسرش در کربلای عراق زندگی می کند.

الهام چرخشی از تلاوت قرآن تا والیبال

الهام چارگنده قاری قرآن مهدیه تهران بود و چندین سال در عرصه ملی والیبال را ادامه داد. سالها در مساجد بسیج به تدریس نقاشی پرداخت.

الهام چرخان

داستانی در مورد تغییر حجاب الهام

الهام چارگنده در نوروز 1392 با انتشار تصویری فرا رسیدن عید را به رهبر انقلاب تبریک گفت و از تغییر حجاب خبر داد. اقدام او با حمایت و مخالفت های زیادی همراه بود. بسیاری از هواداران او را نماد تبلیغات چادر می دانستند و از او حمایت می کردند.

پس از آن الهام گرهنده برای ترویج حجاب و چادر به فعالیت های اجتماعی پرداخت و به گفته خودش در این راه دچار مشکلات عدیده ای شد.


دیدگاهتان را بنویسید