افزایش 25 درصد حقوق کارمندان| افزایش حقوق کارمندان به صورت ترکیبی+عکسآنچه دیگران می خوانند:

بر اساس گزارش ها شما نیوز: علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در گفت وگویی درباره یکسان سازی حقوق بازنشستگان گفت: البته باید توجه داشت که تامین اجتماعی به هیچ عنوان وابسته نیست. اعتبار دولتی

وی با تاکید بر اینکه تامین اجتماعی باید برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان خود اقداماتی را انجام دهد، گفت: تنها بهانه ای که تامین اجتماعی دارد درخواست دولت از این سازمان است که 260 هزار میلیارد تن مصوب شده است و انتظار داریم دولت این کار را انجام دهد. آن را با هم بپردازید و پاک کنید علاوه بر این، ما تلاش می کنیم حداقل بخشی از آن را تمیز کنیم تا امنیت اجتماعی برای اجرای بهتر و کامل تر همسان سازی باز شود.

بابایی ادامه داد: اما این موضوع نباید بهانه ای شود تا تامین اجتماعی قانون همسان سازی را در کشور اجرا نکند.

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص تفاوت حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی با مستمری بگیران کشوری و لشکری ​​گفت: منابع مستمری بگیران کشوری و لشکری ​​در اختیار دولت است و دولت مکلف است. سالانه به آنها پرداخت شود.

وی در پاسخ به این سوال که احتمال افزایش چند درصدی بیمه اجتماعی مستمری بگیران وجود دارد، خاطرنشان کرد: باید نسبت به سایر مستمری ها مقایسه شود. درصد افزایش حقوق مربوط به قانون تامین اجتماعی در خصوص تصمیم گیری با هیات مدیره بوده و در صلاحیت دولت نیست و منوط به تصمیمات شورای عالی کار است.

بیشتر بخوانید  کاشان صادرات را در پیچ و خم عدم رضایت افزایش داد / مشکلات تولیدکنندگان را به خود گرفت

بابایی افزود: امیدواریم با توجه به نرخ تورم و شرایط اقتصادی فعلی حداقل سطح زندگی و انتظارات مستمری بگیران تامین شود.

نایب رئیس اول کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در خصوص افزایش حقوق کارکنان دولت تصریح کرد: در این راستا معتقدیم افزایش حقوق کارکنان 25 درصد است. البته باید توجه داشت که ما روش پلکانی را قبول نداریم و مجلس هم روش ترکیبی، درصدی و ثابت را می پذیرد زیرا همه سطوح و افزایش حقوق ثابت را متناسب با تورم در نظر می گیرد اما پلکانی. روش گام به گام ناعادلانه است.


دیدگاهتان را بنویسید