استقلال قهرمان شدآنچه دیگران می خوانند:

به گزارش شمانیوز ، در پایان هفته بیست و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران، استقلال با 63 امتیاز و سه هفته مانده به پایان فصل جاری عنوان قهرمانی را از آن خود کرد و نوار پنج قهرمانی متوالی پرسپولیس را شکست.

شاگردان فرهاد مجیدی امروز با نتیجه 2 بر یک فولاد را شکست دادند و با توجه به شکست دو بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان، پیش از موعد به این پیروزی دست یافتند و به مقام چهارمی رسیدند.

استقلال با احتساب سه بازی باقی مانده و همچنین دست برتر در دیدار رو در رو با پرسپولیس با 9+1 امتیاز در این تیم پیشتاز است و حتی با وجود شکست استقلال و پیروزی پرسپولیس در سه بازی آینده تیم مجدی از بالای جدول جابجا نخواهد شد.

آخرین قهرمانی استقلال در لیگ برتر فوتبال ایران به لیگ دوازدهم بازمی گردد. این تیم در اهواز با شکست فولادا، یک هفته زودتر به مقام قهرمانی رسید و در نهایت در خانه علیرغم شکست از داماش، فرهاد مجیدی به مقام قهرمانی رسید. کاپیتان استقلال مطرح شد.

فرهاد مجیدی نیز اولین قهرمانی خود را به دست آورد تا مربی ای شود که استقلال را به همراه امیر قلعه نویی به قهرمانی رساند و به این ترتیب وارد باشگاه مربیانی شد که قهرمان لیگ برتر شدند.

در 21 دوره اخیر لیگ برتر، پرسپولیس با 7 قهرمانی، سپاهان با 5 قهرمانی، استقلال با 4 قهرمانی و فولاد با 2 قهرمانی پرافتخارترین تیم های لیگ برتر هستند.


بیشتر بخوانید  چرا جو در خوزستان آرامتر شده است؟ | پس از آزاد كردن آب كرخه و رسید

دیدگاهتان را بنویسید