استفاده از سیستم هوشمند ارتباطات مردمی در مقر آیت الله رئیسی


به گزارش فارس ، دبیر شورای هماهنگی همزنان مردمی ، سید ابراهیم رئیسی ، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ، از طراحی و بهره برداری از یک سیستم هوشمند روابط عمومی و مدیریت مبارزات آیت الله رئیسی خبر داد.

علی نیکزاد این سیستم را سامانه ای مطلوب برای ارتباط موثر با ستاد و حامیان مردم در طول روزها خواند ویروس کرونا ویژگی های ارائه شده و برجسته این سیستم برای مواردی از قبیل کسب اطلاعات لازم در مورد اهداف و برنامه های آیت الله سید ابراهیم رئیسی ، ارسال گزارش های عمومی به ستاد ، ارائه اطلاعات دقیق در مورد شوراها و ستادهای مردمی در استان ها ، طراحی ، اجرا و مدیریت جنبش های مردمی ، ثبت نام نام طرفداران و صدور کارت هوادار را ذکر می کند. علاوه بر این ، نام مقامات استانی در این سیستم ذکر شده است.

این سیستم در حال حاضر در DolateMardomi.ir (People Government.ir) در دسترس همه مردم شریف ایران اسلامی است.

انتهای پیام /


بیشتر بخوانید  تلاش جدی مسکو برای دستیابی به حل عادلانه پیرامون پرونده «سد النهضه» - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

5 دیدگاه دربارهٔ «استفاده از سیستم هوشمند ارتباطات مردمی در مقر آیت الله رئیسی»

 1. سلام. چرا تو سایت دولت مردمی دات آی آر نمیتونیم واردشیم؟؟شما ک گفتین از هم اکنون درخدمت تمام مردم ایران هستش!!!

  پاسخ
 2. با سلام و تهیت. چطور میتوانیم نظرات و ابهاماتی جهت اشراف بهتر آقای رئیسی رئیس جمهور محبوب و مردمی در خصوص وضع اداری وزارتخانه ای اختصارا ارسال کنیم.سپاس.

  پاسخ
 3. سلام من یه خانم هستم که قبل از ازدواج 30 میلیون به مدت 6 سال با بدبختی جمع کردم و یه خونه برای پدر و مادرم خریدم که نصف پول خونه رو پدرم داده و سه دنگ به نامم زدن والان 6 ساله ازدواج کردم و مستاجر هستم و مسکن ملی بهم تعلق نمیگیره و زندگیم به خاطر این مسله دچار مشکل شده و پدرو مادرم رو هم نمیشه که بگم خونه رو خالی کنید چکار کنم

  پاسخ
 4. سلام آقای رئیسی چرا به جای واکسن های کرونا که هزار تا عارضه داره طب سنتی رو جایگزین نمیکنین یا در تلویزیون برای طب سنتی و شیمیایی اجازه مناظره نمیدین

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید