استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 کرجسکو به دلیل توهین به معاون مدرسه


خبرگزاری فارس – اداره آموزش و پرورش: از زمان بازگشایی مدارس در 14 فروردین 1401 هر چند روز یکبار یک اتفاق در فضای مجازی در مدارس رخ می دهد. رویدادهایی که هر کدام حواشی مختلفی برای نظام آموزشی دارد.

اما این بار فیلم کوتاهی در فضای مجازی منتشر شد که به زیبایی صبوری معاون مدرسه را نشان می داد. مردی که سیلی خورد اما تلافی نکرد. بی احترامی نکرد و سعی کرد داستان را به خوبی تمام کند و از همه مهمتر وقتی مسئولان آموزشی از آن شکایت کردند، بخشش کردند تا درس «بخشش» در مدارس کشور نهادینه شود.

اما چه اتفاقی افتاد؟ چند روز پیش یکی از همسایگان دبستان شیخ فضل اله نوری منطقه چهار کرج که از صدای بلندگوی مدرسه عصبانی شده بود وارد مدرسه شد و شروع به گلایه کرد. چند سیلی به معاون مدرسه زد.

معاون مدرسه تلاش می کند دست آقای لیوتنی را بگیرد و اجازه ندهد که به سیلی زدن ادامه دهد و این که جوابی به آقای لیوتنی نمی دهد حیرت آور است. فریدون گودرزی همان معاون آموزشگاهی است که پس از نمایش فیلم به شهرت رسید.

استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 کرجسکو به دلیل توهین به معاون مدرسه

پس از این حادثه، صادق ستاری فرد، سخنگوی آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد: وزارت آموزش و پرورش برای پیگیری این حادثه دلخراش که حمله به حریم مدرسه و آموزش و پرورش است، وکیل تعیین می کند تا به نتیجه و عدالت برسد. به دست آورد. «با استادم صحبت کردم و او را دلداری دادم و پیام وزیر را به او رساندم.

بیشتر بخوانید  جشنواره ویژه مداد آبی روز خبرنگار در لرستان آغاز شد

مصطفی بابایی رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش نیز در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: bili.

وی ادامه داد: حفظ شأن و منزلت مقدس فرهنگیان از مهمترین وظایف آموزش و پرورش است و این موضوع مورد توجه جدی قرار دارد.

استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 کرجسکو به دلیل توهین به معاون مدرسه

* وزیر خطاب به معلم سیلی خورده گفت: شما نه تنها معلم هستید بلکه قهرمان ملی هم هستید

پس از این عاقبت ها یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در گفتگوی تلفنی با این فرهنگ از وی دلجویی کرد و او نیز از صبر این معلم تمجید کرد و او را قهرمان خواند. نوری در این دعوت گفت: شما هم معلم من هستید، عدم پاسخگویی به این بی احترامی نشان از شخصیت والای شما دارد. صبر و گذشت شما نشان داده است که شما یک معلم هستید.

وزیر آموزش و پرورش تصریح کرد: شما نه تنها معلم بلکه قهرمان ملی هستید زیرا با رفتار خود به مردم درس دادید و صبور بودید و از شما عذرخواهی می کنم.

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش نیز در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: آقای وزیر با فراخوان، دلجویی و تشکر از متانت، نجابت و صبر معلم همکار عزیزمان، دستور عاجل برای اقدام از طریق معاون حقوقی آقای وزارت، برای اعمال حق و ساحت مقدس خود.مدرسه و معلم صادر کرد.

وی افزود: این شکایت بلافاصله تنظیم و سیر مراحل قانونی ادامه دارد.

استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 کرجسکو به دلیل توهین به معاون مدرسه

پس از این اتفاق با وساطت مربیان منطقه و مدرسه یکی از همسایه های عصبانی مدرسه با او احوالپرسی کرد و از معاون عذرخواهی کرد و آقای گودرزی او را بخشید.

بیشتر بخوانید  Класиране на учителите в чистилището на бюджета! | Докато преглежда сметката

اما وزارتخانه آن را دنبال می کند. سخنگوی آموزش و پرورش شب گذشته گفت: ضارب امروز دستگیر شد; امشب به عیادت همکار عزیزمان در استان آلبورگ رفتم و دستان پاکی که در طول سالیان خدمت خالصانه هزاران دانش آموز بیگناه برای تعلیم و تربیت و تربیت هزاران دانش آموز بیگناه بود را بوسیدم و برای توهین به آن مرد و نشان دادن متانت و نجابت معلمان قیام نکردم. نسبت به جامعه

استعفای مدیر آموزش و پرورش ناحیه 4 کرجسکو به دلیل توهین به معاون مدرسه

مراد مالمیر مدیر آموزش و پرورش ناحیه چهار کرج نیز اعلام کرد که در حمایت از همکار فرهنگی خود که مورد توهین یکی از همسایه های مدرسه قرار گرفته است از سمت خود استعفا داده است.

دیدگاهتان را بنویسید