از سفرهای غیر ضروری در محورهای لرستان خودداری کنید


رانندگان از سفرهای غیر ضروری در محورهای لرستان پرهیز کنند

سرهنگ مصطفی دالوند شامگاه سه شنبه در گفتگو با رسانه‌ها با بیان اینکه بر اساس اطلاعیه و اخطاریه‌های هواشناسی، چهارشنبه روز پر بارش و سختی را در پیش رو خواهیم داشت، اظهار داشت: انتظار این است که همه دستگاه‌های متولی با آمادگی ۱۰۰ درصد وارد عمل شوند و در کنار عوامل راهداری و پلیس قرار گیرند تا بتوانیم به مردم و رانندگان در سطح محورها خدمات ارائه دهیم.

وی، گفت: در این راستا احتمال هر گونه اختلال در سطح جاده‌ها و محورها، به خصوص در گردنه‌ها وجود دارد.

رئیس پلیس راه لرستان با تاکید بر اینکه ما برنامه ریزی کرده ایم و نیروهای ما در آمادگی ۱۰۰ درصد هستند، عنوان کرد: عوامل طرح زمستانه پلیس راه در سطح محورها مستقر هستند و به صورت شبانه روزی گشت زنی خواهند کرد.

سرهنگ دالوند، بیان داشت: همچنین عوامل پشتیبان ما هم آمادگی لازم را دارند.

وی با بیان اینکه به محض ایجاد اختلال در جاده‌ها و انسداد محورهای مواصلاتی، از ورود خودروهای بدون زنجیر چرخ و خودروهای سنگین به جاده‌ها جلوگیری می‌کنیم، گفت: همچنین اگر نیاز باشد محوری مسدود شود تا عوامل راهداری بتوانند به راحتی امداد رسانی، برف روبی و نمک پاشی را انجام دهند، به طور حتم اقدام خواهیم کرد.

رئیس پلیس راه لرستان، تاکید کرد: در این شرایط از رانندگان می‌خواهیم که از سفرهای غیر ضروری در جاده‌ها جلوگیری کنند و به محورهایی برف گیری که احتمال خطر در آنها وجود دارد، وارد نشوند، اگر هم ضرورت دارد که رانندگان سفر داشته باشند از طریق سامانه ۱۴۱ راهداری و یا تلفن ۳۳۳۳۵۰۸۲ پلیس راه، اطلاعات لازم را از وضعیت محورها کسب کنند، همچنین تجهیزات لازم به خصوص زنجیر چرخ، وسایل گرم، مواد خوراکی و… به همراه داشته باشند.

بیشتر بخوانید  متن آهنگ پنجره صبح از معین (Moein

وی اظهار داشت: سرپرستان خانواری که تاکنون یارانه دریافت نمی‌کردند و در لیست یارانه‌بگیران نقدی نبودند تا پایان روز دوشنبه ۳۰ دیماه می‌توانستند در سایت حمایت وزارت رفاه ثبت نام کنند که بر اساس تصمیم وزارت رفاه این زمان تا پایان امروز نیز تمدید شد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان کمک حمایت معیشتی با اشاره به اینکه این زمان دیگر تمدید نمی‌شوند گفت: اگر متقاضیان مشمول دریافته یارانه حمایت معیشتی باشند از این حمایت برخوردار خواهند شد.


دیدگاهتان را بنویسید