ارائه مجموعه خدمات زیارت اربعین حسینی به بازنشستگان کشوریزائران بازنشسته و علاقه مند می توانند در صورت تمایل از امروز (چهارشنبه) به مدت یک هفته تا روز چهارشنبه مورخ 2 شهریور 1401 نسبت به ثبت درخواست امکان استفاده از خدمات ایام اربعین صندوق بازنشستگی کشوری از طریق سامانه مربوطه در سامانه مربوطه اقدام کنند. پورتال خدمات الکترونیک صندوق PIO به آدرس sabasrm .ir اقدام نمایید.

همچنین به منظور تسهیل در حرکت زائران کربلا و شرکت در راهپیمایی عظیم اربعین حسینی، این صندوق در برپایی موکب ها در شهرهای کربلا، نجف و جاده نجف به کربلا در کشور عراق مشارکت داشت. برای پیوستن به زائران حسینی به ویژه بازنشستگان عزیز در این مراسم معنوی و باشکوه شرکت کنید.

لازم به ذکر است ثبت نام از متقاضیان هیچگونه تعهدی برای صندوق بازنشستگی کشوری برای اعزام و جابجایی متقاضیان ایجاد نخواهد کرد.

با توجه به اینکه با تایید ستاد اربعین، سفر زیارتی اربعین حسینی منوط به ثبت نام در سامانه سماح و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی در این حوزه می باشد، لذا متقاضیان محترم می بایست ثبت نام در این سامانه را تایید و سپس به سایت صندوق بازنشستگی کشوری مراجعه و نسبت به ثبت نام به آدرس از اسکان زائران حسینی و سایر خدمات استفاده کنید.

اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری

بیشتر بخوانید  وزرای خارجه عربستان و ترکیه با یکدیگر دیدار کردند

دیدگاهتان را بنویسید