اجرای بیش از 14 پروژه دانش بنیان در راستای ارتقای کیفیت محصولبه گزارش سلام نو به نقل از روابط عمومی، مهدی پازوکی گفت: سایپا با اتکا به توان متخصصان و کارشناسان خود و با بهره گیری از دانش نخبگان و نیروی انسانی ارزشمند موفق به ایجاد بیش از 14 پروژه در مدت 5 ماه تیم مدیریتی جدید شد. دانش بنیان برای بهبود و افزایش کیفیت محصولات فعلی خود، کاهش هزینه های تولید و جلب رضایت مشتریان است.

وی افزود: این پروژه ها در راستای شاخص های تعریف شده توسط مدیریت ارشد گروه و دستورالعمل های وزارت صمت در دستیابی به آمار تولید مناسب، کاهش تکرار، افزایش رضایت مشتریان در خدمات پایه و ارتقای شاخص ها است. شرکت ها را تعریف کنید. ” بازرسی برای نظارت بر فعالیت شرکت های خودروسازی انجام شد.

معاون مهندسی سایپ گفت: در این راستا پروژه هایی از جمله کاهش صدای کابین خودرو گروه سایپا با همکاری مراکز مهندسی تحقیقاتی سایپا و شرکت های دانش بنیان با استفاده از عایق صدا و کاهش صدا در کابین خودرو و رضایت مندی مشتریان انجام شده است.

پازوکی افزود: علاوه بر این، بهبود عملکرد باز و بسته شدن درب های جانبی محصول، بهبود عملکرد موتور با استفاده از سیستم های توربوشارژ جدید که برای اولین بار در کشور برای کاهش مصرف سوخت هم با توان متخصص و هم با توان نخبه سایپا محقق شد. درباره پروژه هایی که در این مدت در سایپا انجام شد.

وی تاکید کرد: افزایش ظرفیت های تولید با استفاده از سیستم های ضد خطا و جلوگیری از تکرارهای ناخواسته در خطوط تولید، بهبود عملکرد و کارایی سیستم های تهویه مطبوع متناسب با جغرافیای عظیم کشورمان، ارتقای کیفیت و رفع احتمال خرابی در سیستم تعلیق. سیستم. خودروهای فعلی، طراحی مجدد سیستم های بالابر شیشه در محصولات سازگار با خودروهای مدرن، تولید مواد اولیه فوم صندلی برای اولین بار در کشور و … نمونه هایی از پروژه های با حضور تیم مدیریتی جدید در سایپا و استفاده از توان و توان دانش متخصصان و نخبگان ایرانی به مدت 5 ماه گذشته به پایان رسیده است.

بیشتر بخوانید  پارک خونین سردرود یک جاذبه فوق العاده در آذربایجان شرقی است

معاون مهندسی سایپا گفت: روند اصلاحات ساختاری که با هدف افزایش تولید و ارتقای کیفیت محصول در سایپا آغاز شده و با استفاده از تخصص های موجود و جذب نیروهای نخبه از دانشگاه های پیشرو کشور انجام می شود، به خوبی منجر شده است. تحولات پویاتر.متفاوت منجر خواهد شد و گروه سایپا این روند را ادامه خواهد داد تا رضایت مشتریان و سهامداران را به طور جدی افزایش دهد.

دیدگاهتان را بنویسید