آیا داشتن کارت واکسیناسیون برای سربازان اجباری است؟به گزارش سلام نو به نقل از ایرنا، معاون نیروی انتظامی کشور با ارائه کارت تزریق واکسن تاج به سربازان وظیفه توضیح داد.

سردار رحمان علیدوست معاون سازمان وظیفه عمومی در تشریح این خبر گفت: آماده است که خدمت یا متقاضیان ثبت درخواست اعزام به خدمت در دفاتر نیروی انتظامی الکترونیکی (پلیس + 10) باید نسبت به ارائه درخواست واکسن علیه کرونا

وی ادامه داد: کلیه مشمولانی که در بهمن ماه امسال یا بعد از آن اعزام می شوند برای پذیرش در مرکز آموزش مقدماتی رزمی نیروهای مسلح باید کارت تزریق واکسن تاج را نشان دهند.

سردار علیدوست گفت: متقاضیان اعزام و معافیت پزشکی باید برای ثبت درخواست خود به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس + 10) کارت واکسن کرونا را نیز ارائه کنند.

معاون نیروی انتظامی کشور افزود: زندانیان باید با اعزام به مراکز واکسیناسیون نسبت به دریافت واکسن اقدام کنند و پس از تزریق واکسن کرونا با سامانه بهداشت و درمان تماس گرفته و نقشه بارکد واکسن را چاپ کنند.

مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از آخرین اخبار از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال اخبار نظامی در پیام رسان سروش به نشانی khabaresabazi@ مطلع شوند.

بیشتر بخوانید  عکس عجیب ساره بیات با کپشن "ایهام"

دیدگاهتان را بنویسید