آیا به پارک کودک ایلام سفر کرده اید؟


به گزارش سلام نو، داشتن مکانی در شهری که محیطی آرام و دلنشین دارد، برای ساکنان آن منطقه و حتی مسافران، برکت ویژه ای دارد که به عموم مردم این امکان را می دهد که کیلومترها بدون خارج از شهر سفر کنند. زمان خوبی برای آمدن به این مکان است پارک کودک ایلام واقع در میدان 22 بهمن انتهای خیابان ولایت همیشه پذیرا می باشد. این پارک که همیشه برای مردم جالب است، امکانات ویژه ای به ویژه برای کودکان دارد تا دغدغه همیشگی والدین را برای سرگرمی کودکان در محیط مناسب کم کند، حتی گاهی افراد میانسال نیز از محیط دلنشین آن لذت می برند.

کتابخانه پارک کودکان

وجود وسایل ورزشی در آن این امکان را به علاقه مندان می داد تا از ورزش های صبحگاهی لذت ببرند، علاوه بر این می توان گروه هایی از مردم را دید که برای ورزش های دسته جمعی به این پارک می آیند، یکی از جذابیت های آن وجود کتابخانه است. برای نوجوانان.پارک کودک به یکی از پرترددترین پارک های شهر تبدیل شده است یا جمع شدن در کنار آب زیبایی پارک را دو چندان می کند.

گردشگری 724

آنچه مهم است توجه مسئولان به آن است، بنابراین پارک کودک همیشه دارای محتویات و تجهیزات جدید است، علاوه بر این برای بهره مندی بازدیدکنندگان، امکاناتی برای لذت بردن از آرامش در این مکان ایجاد شده است، از ریختن زباله و شکستن خودداری کنید. درختان. رودخانه سیمره بزرگترین رودخانه لرستان کبیرکوه، امامزاده سید صالح الدین محمد آبدانان، روستای کلام، دریاچه دوقلو، موزه تاریخ طبیعی ایلام، پارک جنگلی چغاسبز، کتیبه گل ملک شاهی شاید انتخاب بعدی شما در سفر به ایلام باشد.

بیشتر بخوانید  سوئیس: بایدن از تجارت بشردوستانه با ایران حمایت می کند - خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

منبع: توریسم 724

دیدگاهتان را بنویسید