آیا به پارک دریاچه سمیر رفته اید؟


به گزارش سلام نو، پارک دریاچه سمیرم یکی از مراکز گردشگری زیبای شهرستان سمیرم است که به دلیل داشتن فضای سرسبز و زیبا، گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. پارک دریاچه سمیر مکانی آرام با دریاچه ای لاجوردی در میان درختان بلند و چشم اندازهای دیدنی از کوه های شیب دار دنا است. همچنین می توانید از قایق سواری در این دریاچه لذت ببرید. این پارک در جنوب شهر سمیرم در خیابان شورا واقع شده است.

آیا به پارک دریاچه سمیر رفته اید؟

یکی از شهرهای استان زیبای اصفهان که دیدنی های فراوانی دارد سمیرم است که با هوای سردش یک مقصد تابستانی عالی است. پارک دریاچه سمیرم یکی از جاذبه های گردشگری این کشور به شمار می رود که با فضایی دلنشین و سرسبز برای کمپینگ و تفریحات آخر هفته بسیار مناسب بوده و مورد پسند همگان است. وجود درخت بید و صنوبر منظره زیبایی را ایجاد کرده است که دوست دارید ساعت ها بنشینید و با طراوت از این تفرجگاه لذت ببرید. پارک باغ دریاچه سمیرم با مساحتی حدود شش هکتار در جنوب شهر قرار دارد و دسترسی خوبی به ورودی سمیرم دارد. قرار گرفتن دریاچه ای زیبا و تمیز در مرکز این باغ جلوه خاصی می بخشد و حال و هوای شما را تغییر می دهد. پرنده نگری، قایق سواری و عکاسی از جمله فعالیت های تفریحی است که می توان در اطراف پارک باغ دریاچه سمیرم انجام داد که فراموش نشدنی است.

آیا به پارک دریاچه سمیر رفته اید؟

در حاشیه این پارک سدی خاکی وجود دارد که به منظور توسعه گردشگری، مدیریت حوضه ها و تقویت منابع آب زیرزمینی ساخته شده و باعث زنده شدن دریاچه شده است. پارک دریاچه سمیرم که منظره ای رویایی از کوه دنا را به نمایش می گذارد در حدود صد و شصت کیلومتری اصفهان قرار دارد و مسافران در مسیر خود در آنجا استراحت می کنند. این پارک دارای امکانات تفریحی متنوعی برای کودکان است که به آنها شادی و هیجان می دهد و همچنین وجود خواربار فروشی های متعدد برای رفع نیازهای شما بهتر است.

بیشتر بخوانید  واکنش حاتب زاده به حذف انتخابی اسامی از لیست کسانی که توسط دولت بایدن تحریم شده است

منبع: تریپ یار

دیدگاهتان را بنویسید