آماده باش کامل سازمان منطقه آزاد کیش، نهادها و شرکت های تابعهمهدی کشاورز، مدیرعامل سازمان مناطق آزاد کیش روز چهارشنبه 25 خردادماه در جلسه ستاد بحران در خصوص زلزله کیش گفت: وی از وقوع 9 زمین لرزه در کیش خبر داد و به دستگاه ها و نهادهای ذی صلاح اطلاع داد. نسخه. “کرد.

مهدی کشاورز با تاکید بر اینکه الگوی زمین لرزه غیرقابل پیش بینی است، افزود: بر اساس آخرین گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران از زلزله 5.2 ریشتری، در صورت عدم وقوع زلزله بزرگتر، احتمال وقوع زلزله بزرگتر وجود دارد. کمتر خواهد شد.” . ” شد.

وی با تاکید بر اینکه تعطیلی ها فقط امروز اعمال شد، گفت: بر اساس گزارش های دریافتی و تحلیل شده از موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران، در صورت بروز بحران، پیش بینی های لازم انجام می شود.

وی افزود: بر اساس گزارش های منتشر شده 4 مصدوم به دلیل وضعیت وخیم و ترس ناشی از زلزله به بیمارستان اعزام شدند و این زمین لرزه در کیش خسارت مادی و جانی نداشت.

مهدی کشاورز افزود: طبق بررسی های انجام شده در زیرساخت های جزیره، تمامی زیرساخت ها طبق روال گذشته به طور کامل عملیاتی شده است و مشکل خاصی در حوزه آب، برق، فاضلاب و پسماند وجود ندارد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه ساکنان کیش درک و تفاهم زیادی در این زمینه دارند، گفت: در بازدید میدانی که بعد از زلزله انجام شد، دیدیم که ساکنان کیش بیرون از خانه خود آرام بودند. و او نیز در ماشینش بود. وی همچنین به بازدید از پمپ بنزین های کیش اشاره کرد و گفت: این مکان ها در ابتدای وقوع زلزله شلوغ بود که خوشبختانه بر اساس گزارش های رسیده به ستاد بحران نیز مشکل ساز شد. حل شده و شرایط عادی است و تا دو هفته مشکلی برای تامین سوخت لازم نخواهیم داشت.

بیشتر بخوانید  جدیدترین آثار هنرمندان ایرانی در نمایشگاه "سوم خرداد" - اخبار موسیقی و تصویری - اخبار فرهنگی تسنیم

این کشاورز در خصوص تامین مواد غذایی در جزیره کیش نیز گفت: برای نگهداری آرد و مواد غذایی مشکلی وجود ندارد و تا یک ماه آینده برخی اقلام تهیه می شود و ذخایر استراتژیک برای مواقع ضروری وجود دارد. دارو. دپو و گفت: هیچ مشکلی از نظر دارو وجود ندارد و داروهای لازم در این انبارها وجود دارد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با بیان اینکه امروز آن سازمان و برخی نهادها به دلیل زلزله تعطیل شدند، افزود: شما کانتینر 24 ندارید و با توجه به اینکه نمی توان زلزله را پیش بینی کرد و فعالیت های روزانه خود را به طور کامل انجام داد. صلح با آگاهی کامل

وی در خصوص فعالیت نهادهای کیش اظهار داشت: تمامی ارگان های کیش از جمله پلیس راهور، هلال احمر و همکاران ما در سازمان مناطق آزاد کیش و شعب آن در آماده باش کامل و در صورت بروز حادثه خاص با مردم هستند. ما حضور خواهیم داشت.

روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش

دیدگاهتان را بنویسید