آخرین اخبار توله سگ یوزپلنگ ایرانی / عکس


به گزارش سلام نو به نقل از تسنیم، روز یکشنبه 13 اردیبهشت ماه رئیس سازمان محیط زیست از تولد سه توله یوزپلنگ ایرانی در مرکز تکثیر یوزپلنگ ایرانی در پارک ملی توران خبر داد، اما متاسفانه با گذشت سه روز از تولد یوزپلنگ ایرانی. توله ها، خبر از دست دادن یکی از آنها مورد خشم مردم ایران قرار گرفت.

پس از مرگ یکی از توله های یوزپلنگ ایرانی، کارشناسان و دامپزشکان متعددی در رسانه ها و فضای مجازی مدعی بی تجربگی و بی توجهی تیم مراقبت از توله یوزپلنگ شدند. در سکوت خبری مدتی مراقبت از توله های یوزپلنگ را دنبال کنید.

با گذشت حدود یک هفته از انتشار جدیدترین تصاویر و اخبار مربوط به توله سگ های یوزپلنگ ایرانی، علیرضا شهرداری، متخصص و درمانگر حیات وحش که به تازگی پس از مرگ یکی از توله ها به تیم مراقبت از یوزپلنگ ایرانی پیوسته است، 2 تصویر جدید از یوزپلنگ را برای مراقبت منتشر کرد. و در حال حاضر هر دو توله یوزپلنگ خوب هستند، توله های یوزپلنگ بالاخره چشمان خود را باز کردند.

نکته ای که در یکی از عکس ها مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته و مورد تایید دامپزشکان قرار گرفته، تغییر در نحوه تغذیه یوزپلنگ ها و نحوه تغذیه صحیح این کارشناس حیات وحش است.

سازمان محیط زیست، پایش و نظارت محیط زیست،

بیشتر بخوانید  دیدگاه‌های دولت افغانستان و طالبان در مورد صلح از هم دور است

دیدگاهتان را بنویسید