آخرین اخبار از وضعیت جسمانی آیت الله مکارم به نقل از دفتر ایشان


تشویق کننده: رئیس دفتر آیت الله مکارم شیرازی گفت: مراحل شفای این مرجع تقلید به خوبی انجام شده و طی یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص می شوند و به کوم بازمی گردند.

ترابعلی دولتمند رئیس دفتر آیت الله مکارم شیرازی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کمی، با اشاره به آخرین وضعیت حکومت تقلید شیعیان اظهار داشت: بحمدالله حال عمومی آیت الله مکارم شیرازی مناسب است و نمی کنند. مشکل خاصی دارند.”

وی افزود: برای اطمینان بیشتر از روند درمان آیت الله مکارم شیرازی، پزشکان تاکید کردند که ایشان دو روز دیگر در بیمارستان بستری شوند.

رئیس دفتر آیت الله مکارم شیرازی تصریح کرد: مراحل شفای این مرجع تقلید به خوبی انجام شده و طی یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص می شود و به کوم بازمی گردد.

دولتمند خاطرنشان کرد: پزشکان گفتند که حضرتعالی می تواند زودتر مرخص شود اما مطمئناً تا یکی دو روز آینده مرخص می شوند.

اخبار جدید از وضعیت جسمانی و بیماری آیت الله مکارم شیرازی

زیارت مقام معظم رهبری آیت الله مکارم شیرازی

رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله مکارم شیرازی عیادت کردند.

رهبر معظم انقلاب اسلامی روز گذشته (دوشنبه) با حضور در یکی از بیمارستان های تهران از آیت الله مکارم شیرازی عیادت کردند.

رهبر انقلاب اسلامی در این بازدید از نزدیک با نحوه برخورد حضرت آیت الله مکارم شیرازی آشنا شدند و گفتند: حضور جناب عالی برای مردم و علمای الهی بسیار مبارک است و از خداوند متعال سلامتی و سلامتی کامل شما را مسئلت داریم. بودن.

بیشتر بخوانید  دوستت دارم
اخبار جدید از وضعیت جسمانی و بیماری آیت الله مکارم شیرازی

کسالت آیت الله مکارم شیرازی

رئیس دفتر آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به شایعات منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر وخامت حال آیت الله مکارم شیرازی، گفت: همه این شایعات شایعه است. ساعتی پیش مشمول این مرجع تقلید شدم و مشکلی نداشتند.»

ترابعلی دولتمند، رئیس دفتر آیت الله مکارم شیرازی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم در کمی، اظهار داشت: ساعتی پیش از این مرجع تقلید مشرف شدم و مشکلی نداشتند.

وی با اشاره به شایعاتی که در فضای مجازی مبنی بر وخامت حال آیت الله مکارم شیرازی منتشر می شد، تصریح کرد: همه این شایعات شایعه است و مردم نباید به این مسائل توجه کنند و باید از کانال دفتر این مرجع تقلید اطلاعات موثق رصد شود. اقتدار.

رئیس دفتر حضرت آیت الله مکارم شیرازی خاطرنشان کرد: انشاءالله بعد از ماه صفر درس های خداوند متعال آغاز می شود.


دیدگاهتان را بنویسید