مجله گردشگری

راهنمای سفر به جای جای ایران
کیش
مشهد
بندر عباس
تبریز
قشم
ارومیه
اصفهان
بوشهر
هرمز
خدمات علی بابا

آتش سوزی در ساختمانی شش طبقه در تهران / جزئیات

به قلمF6t6VXGPck
به قلمF6t6VXGPck

سرفصل‌های مقالهبه گزارش سلام نو به نقل از ایسنا، جلال ملکی درباره آتش سوزی ظهر امروز در مرکز شهر تهران اظهار کرد: ساعت 13 و 40 دقیقه امروز یک فقره آتش سوزی در انباری در خیابان ملت، زیر خیابان جمهوری به آتش سوزی گزارش شد. بخش 125.

وی افزود: چهار ایستگاه آتش نشانی، یک دستگاه تانکر آب و یک دستگاه خودرو مجهز به تجهیزات تنفسی به محل حادثه اعزام شدند. آتش نشانان پس از پنج دقیقه در محل حاضر شدند و متوجه آتش سوزی در یک ساختمان اداری شش طبقه در طبقه همکف، زیرزمین و بخشی از حیاط به عنوان انبار شدند که عمدتاً حاوی لوازم یدکی و خانگی است. کل منطقه 300 متر طول داشت و هر سه قسمت در آتش بود.

ملکی افزود: دود و شعله های آتش به طبقات بالا سرایت کرد و در لحظات اولیه دود و گرمای زیادی وجود داشت که دسترسی به طبقات همکف و زیرزمین را بسیار سخت می کرد. آتش نشانان با استفاده از تجهیزات حفاظت فردی و دستگاه تنفسی همزمان با ورود به مراکز آتش نشانی به جستجوی محبوس شدگان طبقات بالا و خروج افراد به طبقات فوقانی پرداختند.

وی بیان کرد: با اتخاذ تدابیر عملیاتی مناسب، آتش به سرعت مهار و از سرایت آن به سایر نقاط انبار، طبقات و ساختمان های مجاور جلوگیری شد.

ملکی تصریح کرد: حدود 20 نفر با کمک آتش نشانان از محل خارج شدند و مصدوم و کشته ای نداشتند. رنگ آمیزی به پایان رسیده و نیروها در حال ایمن سازی محل هستند و تا دقایقی دیگر مکان به کارشناسان و مالکان تحویل داده می شود.

بیشتر بخوانید  ابرقهرمان ها پیر می شوند!! ۴ ابرقهرمان محبوب در سنین پیری
اشتراک گذاری
ممکن است به این مطالب نیز علاقه‌مند باشید
ارسال دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *